Повторно сите гледаа само во неа: Првата дама во совршена модна комбинација

Меланија Трамп (48) и Доналд Трамп (72) ги пречекаа во Белата куќа јужнокорејскиот претседател Мун Џае Ин и неговата жена Ким Џунг Сок.

Првата дама на Америка за оваа прилика избра неонски розев капут од модната куќа Луј Витон, додека стајлингот го смири со црн ремен врзан околу половината.

Фантастичниот аутфит го заокружи со црни салонки од Кристијан Лоубутин.

Стајлингот на Меланија целосно доминираше во однос на елегантниот стајлинг на јужнокорејската прва дама.

Слични објави

ФОТО | Адријана Лима и во најопуштено издание плени со својата убавина!

Еспресо

Мет гала 2020: Специјална гостинка ќе биде Мерил Стрип

Igor

Ријана му купила респиратор на татко ѝ кој заболел од коронавирус

Еспресо

Се сеќавате на Пета Вилсон? Путин се црвенееше пред неа, а кога ќе ја видите и вие ќе ви стане јасно зошто!

Васко Спасоски

ФОТО: Викторија Бекам во пижами што може да се носат и надвор од спалната соба!

Еспресо

Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Igor

Остави Коментар

четиринаесет + 14 =

Слични објави

Поранешната снаа на Бекамови ужива на Ибица

Еспресо

Северина чека пред врата за да го види синот: Не ми дозволува да го видам поради самоизолација! (ВИДЕО)

Еспресо

Хајди Клум ги покажа брадавиците на Инстаграм, фотката ги скара пријателите (ФОТО)

Igor

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Плаќаат 25.000 евра за да се разголуваат среде пустина (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Краток фустан и деколте во преден план! Марјана Станојковска изгледа… (ФОТО)

Igor

И секси гого-танчерката (24) го остави Џони Деп (56), а ова е причината! (ФОТО)

Igor