Неочекуван пресврт: Старателството над децата ќе му припадне на најстариот син?

Борбата за старателството над децата меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит се уште трае, а наскоро, наводно, би можела да добие сосема неочекуван пресврт. Имено, како што пренесува магазинот „Ne Idea“, најстариот син Медокс, наводно, сака да биде старател на своите браќа и сестри.

– Тој знае дека тоа е голем чекор и дека постојат неколку законски препреки, но гледа дека борбата меѓу Бред и Анџелина лошо делува на децата и мисли дека тоа е најдобриот начин да ги заштити децата, изјави изворот.

Да се потсетиме, процесот за развод на славниот пар почна во 2016 година, а парот има шест деца.

Слични објави

Латино бомбата ги РАЗБЕСНЕ фановите со објавата за ураганот Доријан: „ЗАСРАМИ СЕ!“

Igor

Сашко Коцев на Бубамара: Како да те Кики моја, како да те Фрики моја… (ФОТО)

Еспресо

Бившата девојка на Аца Лукас уапсена во Црна Гора поради проституција

Igor

Тамара има СЀ ШТО Е ПОТРЕБНО за да се квалификува во финалето

Igor

Запознајте ја Кристина Поптрпева, скопјанката со најубаво деколте (ФОТО/ВИДЕО)

Igor

На поканите за свадбата на Вељко и Богдана наведен задолжителен дрес-код

Igor

Остави Коментар

13 − 2 =

Слични објави

Џорџ и Амал Клуни за детска куќичка во дворот дале вистинско богатство: Ангажирале дизајнер од Белата куќа!

Еспресо

Хари и Меган својот син го „држат“ на веганска исхрана: Кралицата загрижена за здравјето на малиот Арчи

Еспресо

Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО)

Igor

Гледачите полудеа по убавата спортска водителка – Очигледно е зошто… (ФОТО)

Еспресо

Не му треба каскадер: Том Круз учи да лета со параглајдер

Igor

Карла Бруни јавно се извини за своето непромислено однесување во врска со коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian