19.8 C
Скопје
05:15 - 20 јули, 2024

НЕ МУ ДОАЃА ПАМЕТ: Дарко Лазиќ се враќа на старите навики

По тешката сообраќајна несреќа од која едвај извлече жива глава, Дарко Лазиќ вети дека веќе нема да пие, но не си достоја на зборот.

Пред неколку денови тој и неговата свршеница Марина, која е во поодмината бременост, биле на прослава, а тој од вода, за кратко време преминал на сливова ракија и за помалку од два часа испил два бокала.

Тој навистина се забавувал, но според присутните, воопшто не внимавал колку пие. Потсетуваме, неговара сообраќајка се случи затоа што возеше под дејство на алкохол.

https://www.instagram.com/p/Bw0YhXYIUjL/?utm_source=ig_embed

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....