КОМЕНТАР ПОРАДИ КОЈ ИНСТАГРАМ ГОРИ: Еве што Карлеуша ѝ напиша на младата пејачка

Младата ѕвезда на Гранд, Милица Тодоровиќ, на Инстаграм објави фотографија на која има само 16 години.

Како што напиша и самата, имала силна причина за да ја објави токму оваа слика.

„Најдов слика и се запрепастив како летаат годините… Турнеја во Америка, 2006-та, јас, 16 години и во некој свој свет“, напишала Милица.

Фотографијата собрала над 30 илјади лајкови, но и над 200 коментари. Сепак, еден привлече многу внимание.

Јелена Карлеуша е позната по тоа што ретко коментира кај своите колеги, но овојпат на Милица ѝ напишала „убавица“.

Слични објави

Лејди Гага одлучи да се самоизолира: Сега се дружам со моите кучиња! (ФОТО)

Еспресо

Поради коронавирусот сите гледаат филмови за пандемии, a ова се некои од најдобрите! (ВИДЕО)

Еспресо

Кејт Мидлтон бледа и испиена по скандалот во кралството (ФОТО)

Еспресо

Меланија Трамп е модна инспирација: Со овие комбинации го воодушеви светот (ФОТО)

Igor

Погледнете кои македонски пејачки ги слуша ѕвездата на Наполи – Елиф Елмас! (ВИДЕО)

Igor

Сè за совршен изглед на Оскарите: Познатата актерка морала да стои исправена во автомобилот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

16 − 13 =

Слични објави

Косовска пејачка со еротски настап на кој имаше и деца, јавноста со бурна реакција (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Народни верувања за Свети Трифун: Ако денеска врне, годината ќе биде плодна

Слободен Печат

Меки и сочни: Тулумби без пржење, туку во рерна

Igor

БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Igor

На Инстаграм ја следат повеќе од милион луѓе, кога ќе ги видите фотографиите ќе ви стане јасно зошто

Еспресо

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Васко Спасоски