Катастрофална грешка на фотографијата на Ким која нејзините деца нема да ја заборават! (ФОТО)

Во новиот фотошоп-пекол се најде ќерката на Ким Кардашијан која на Инстаграм стана главна тема откако објави фотографија по повод Ноќта на вештерките. Најпознатата ријалити ѕвезда на светот, објави фотографија од своето семејство каде што се облечени како познатата фамилија Флинстонови од истоимениот цртан.

Костимите и шминката се тука, но најмладата ќерка Чикаго не сакала да се фотографира кога го видела Дино. Виолетовиот динусаурус е Кание Вест. Расплаченото девојче се фотографирало само, а потоа мама Ким ја превзела работата во своите раце и со помош на фотошоп ја додала во заедничката фотографија, многу неуспешно.

Инстаграм заедницата сурово се пошегувала на сметка на Ким затоа што користи фотошоп за да ја претстави семејната идила, иако ја нема.

Instagram

Другата енигма е – како Кание успеал да влезе во костимот на Дино?

Instagram

Инстаграм-корисниците се пошегуваа и ѝ препорачаа нареден пат да не користи толку фотошоп.

Слични објави

Еве зошто ОВОЈ ВИД на пиперки се убедливо најевтини! и тоа СЕКОГАШ!

Igor

Дара Бубамара провокативно за 1 Мај (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка остана бремена од ДОНАТОР НА СПЕРМА на 44 години

Igor

„Луј Витон“ распродаде бањарка од 36.500 фунти

Теодора Циклевска

Сопругата на францускиот актер целосно гола на насловната страница на „Photo“

Igor

НЕМА ДА МОЖЕТЕ ДА СЕ ИЗНАГЛЕДАТЕ: Бред Пит и на 55 години е фатален маж (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + 18 =

Слични објави

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor

Омилениот глумец од „Лудите седумдесетти“ обвинет за силување на три жени: Му се заканува казна од 45 години!

Еспресо

И нема рамна: Беспрекорното издание на Меланија Трамп! (ФОТО)

Igor

Новата песна „Јави се“ на Мите Стоилков, ќе ви разбуди љубовни спомени! (ВИДЕО)

Igor

Таа и е пример: На овој член од кралското семејство му се восхитува Викторија Бекам! (ФОТО)

Igor

Марот Роби поинаку ја поминува самоизолацијата: Актерката чита приказни на камера за децата кои се дома! (ВИДЕО)

Еспресо