ЈА ПОЛЕАЛЕ СО БЕНЗИН: Соседот гледал како се обидуваат да ја запалат куќата на МИРОСЛАВ ИЛИЌ

Сосед на Мирослав Илиќ во Мрчајевци пријавил дека група луѓе се обиделе да подметнат пожар во куќата на познатиот фолкер.

Како што тој сведочел, биле тројца и носеле канистери со бензин и запалки.

„Видов како полеваат со бензин. Не знам што правеле и што им е Мирослав виновен. Излезе уште еден сосед и ги праша што прават. Кога го слушнаа, избегаа“, пренесуваат српските медиуми.

Соседите велат дека не знаат кој би сакал да му наштети на пејачот.

„Избегнат е пожар. Среќа што тој и семејството не беа тука, туку во Белград. Тој е добар со сите, не знам кој би сакал да му наштети. Можеби беа само хулигани, но најважно е што е избегната трагедија“, изјавил соседот за медиумите.

Слични објави

НЕ ПЕЕ ЛУНА!? Оваа МАКЕДОНСКА ПЕЈАЧКА признала дека се слуша нејзиниот глас во песната!

Igor

ЏОН СНОУ од „Игра на престоли“ МРТОВ ПИЈАН! (ВИДЕО)

Igor

Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО)

Igor

Имал осум години кога преку телевизорот се заљубил во неа: Денеска тие имаат две деца… (ФОТО)

Васко Спасоски

Џиџи и Мила носат македонски имиња: Кои ѕвезди ги сменија имињата?

Igor

Бившата девојка на Аца Лукас уапсена во Црна Гора поради проституција

Igor

Остави Коментар

пет × 3 =

Слични објави

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон пак „растури“ со фотката на Инстаграм: 4 милиони лајкови за 24 часа

Igor

ОВОЈПАТ ПРЕТЕРА: По бизарните стајлинзи и трансформации, на ред е ГОЛА ПОКРАЈ БАЗЕН

Igor

ИТАЛИЈАНСКИ БРУСКЕТИ: Сите потребни состојки веќе ги имате дома (РЕЦЕПТ)

Igor

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Еспресо

КЕВИН СПЕЈСИ ВО БЕЛГРАД! Вечераше со фамилијата Ѓоковиќ

Igor