Хејли и се заканува на Селена! Манекенката повторно ја обзема љубомора

Љубовната драма помеѓу познатиот пејач Џастин Бибер, неговата сопруга, Хејли Балдвин (сега Бибер) и неговата поранешна девојка, пејачката Селена Гомез, никако да престане.

Турбулентниот љубовен триаголник помеѓу ѕвездите, веќе неколку дена го тресе Холивуд.

После новата песна на Селенакоја ја посвети на својата долгогодишна љубов Џастин, неговата сегашна сопруга и упати заканувачка порака преку Инстаграм.

Хејли Балдвин, сподели песна со наслов „I’ll kill you“, односно „Ќе те убијам“, а судејќи по нејзините љубоморни коментари и испади кои ги имаше во минатото, фановите се вознемирени дека ова е директна закана кон поп-пејачката.

Селена Гомез потоа се вклучи на Инстаграм во живо и им препорача на фановите да не ја напаѓаат сопругата на Бибер и да се воздржат од негативни коментари, но и индиректно призна дека песната е за пејачот.

View this post on Instagram

Made her more of a woman.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

„Не поддржувам кога жените се напаѓаат една помеѓу друга, затоа ве молам воздржете се од негативни коментари. Поминав низ некои работи во минатото, сосем е јасно дека тие сега се пресликуваат на мојата иднина“ изјави ѕвездата.

View this post on Instagram

I love this Photo #purposetourmerch

A post shared by Selena♡ Justin (@justinbieber.selenagomez) on

Слични објави

Најмладите улични свирачи си ги остварија соништата и станаа светски шампиони (ФОТО)

Еспресо

Легендарниот музичар заминува на трансплантација на бубрег (ВИДЕО)

Igor

ОТКРИЕНА СТРОГО ЧУВАНА ТАЈНА: Прва фотографија од дадилката на Арчи (ФОТО)

Igor

Сања Николиќ и Слаткар го прошетаа синчето низ скопските улици (ФОТО)

Еспресо

Необични места во Европа кои морате да ги посетите (ФОТО)

Еспресо

ХАКЕРИ ЈА НАПАДНАА ЕВРОВИЗИЈА: Израел не е безбеден, ќе видите

Igor

Остави Коментар

четиринаесет − девет =

Слични објави

Оваа албанска пејачка има 52 години, но нејзиното тело е како на тинејџерка (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 13 ноември среда – Овните треба да внимаваат што зборуваат, Лавовите ќе паднат во искушение

Igor

Били Ајлиш со пет Греми награди, ѕвездите му оддадоа почит на Коби Брајант (ФОТО)

Еспресо

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Еспресо

Не му треба каскадер: Том Круз учи да лета со параглајдер

Igor

Се огласи сопругата на Коби Брајант: Нејзината порака за Црна Мамба и Џиџи уште еднаш ја расплака планетата (ФОТО)

Васко Спасоски