Го замени Бредли Купер за него: Ирина ужива во друштвото на овој маж! (ФОТО)

Ирина Шајк и Бредли Купер ја прекинаа својата врска во јули, а светски познатата манекенка е видена неколку пати во друштво на мистериозни мажи, па така се шушка дека е спремна за нова љубов. Најновите фотографии брзо го обиколија светот откако насмеаната Ирина беше забележана како ужива во доброто друштво после ревијата на Барбери.

Меѓутоа, сепак станува збор за Рикардо Тиски, дизајнер со кого повеќе пати има соработувано и со кој не е романтично поврзана.

Слични објави

Кејт Бекинсејл по 19 години молчење изнесе детали од најстрашните 15 минути со холивудскиот предатор Харви Вајнстин! (ФОТО)

Еспресо

Ѝ ги платив сметките од 200.000 долари, ѝ купував гардероба, ја оставив свршеницата и на крајот ме шутна! (ФОТО)

Васко Спасоски

СЕЗОНА НА СВЕЖИ ЈАГОДИ: Многу лесен рецепт за овошни мафини

Igor

Mind detox: Време е за одмор од токсичните пријатели

Еспресо

ХОРОСКОПСКИ ПАРОВИ кои креативно се надополнуваат

Igor

Џастин Бибер призна: Бев безобразен спрема Селена!

Еспресо

Остави Коментар

20 − три =

Слични објави

Наташа Беквалац ја „лапна“ шампитата без раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ќерката на Драган Бјелогрлиќ е вистинска убавица! Таа привлекува внимание каде и да се појави, а еве со што се занимава (ФОТО)

Igor

Погледнете кој српски актер беше во публика на концертот на Калиопи во Белград (ВИДЕО)

Igor

Влажна и изморена: Џеј Ло објави жешка фотографија од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Igor

Родендеско изненадување за фановите – се сликаше гола (ФОТО)

Igor

Лебедица умрела откако хулигани ѝ ги искршиле јајцата

Еспресо