Деколтето на Мадона ги шокираше фановите: „Кој ја пуштил ваква во емисија?”

Кралицата на поп музиката Мадона на 14-ти мај го издава својот албум “Madame X”, после 4 годишната пауза.

Тоа е нејзиниот 14-ти албум кој го сними во Португалија, а во снимањето и помогнал и продуцентот Дипло.

Минатата недела ја објави првата песна од албумот “Medellin” која ја изведува со Малума.

Со цел да го промовира својот нов албум и песна, Мадона гостувала на MTV, а наместо со музиката многу поголемо внимание привлече со нејзиното деколте.

За се бил виновен корсетот кој го облекла пејачката, а кој и ги притиснал градите.

“Боже, кој ја пуштил ваква во емисија”, “Сака повторно да биде млада, но не и оди од рака”, се само дел од коментарите кои ги предизвика нејзиното гостување.

 

Слични објави

Совет од мажите: Како до перфектен орален секс?

Igor

„Крушата под круша паѓа“: Ова е братот на Даниел Кајмакоски и пее – растура (ВИДЕО)

Igor

Исповед на мистериозната ќерка на Аркан: Беше внимателен кон децата, се лутеше кога се враќав доцна од ноќните излегувања! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кој хороскопски знак е најопасен шармер?

Igor

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Годините не и можат ништо: Џенифер Лопез на 51 изгледа совршено во бикини

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет + единаесет =

Слични објави

Конечно откри зошто сопругот Душко Тошиќ ја избриша од Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со црево на плажа: АЊА ВЕТЕРОВА ја испира негативната енергија (ВИДЕО)

Igor

Поради овој потег Шакира стана главно меме на интернет!

Еспресо

Тамара Тодевска се избоцка: Познатата пејачка си ја зголеми устата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Како да се спасите од првутот со помош на природни препарати

Igor

Маја Беровиќ објави врела фотка од хотелска соба

Еспресо