ДАРКО ЛАЗИЌ ДОБИ СИН: Еве кое име го одбра за својот наследник

Рано утрово пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеничка Марина станаа родители на машко бебе.

„Драго семејство, наши кумови, пријатели, познаници, денес во 7:15 часот на овој свет дојде нашиот мал ангел, нашиот син Алексеј. Затоа, сакаме оваа среќна вест да ја споделиме со вас“, порача Дарко преку Инстаграм.

Среќните родители го избраа името Алексеј, кое е изведена форма на името Александар.

https://www.instagram.com/p/BzFLgdoCHAj/?utm_source=ig_embed

Слични објави

НЕМА ДА МОЖЕТЕ ДА СЕ ИЗНАГЛЕДАТЕ: Бред Пит и на 55 години е фатален маж (ФОТО)

Igor

Мермерни јајца

Igor

Сезона на карфиол: Направете си превкусна чорба

Igor

Цеца за прв пат гледаше бокс меч на синот Вељко (ФОТО)

Igor

Брутални изјави на д-р Хаус што ќе ве освестат, но и ќе ве насмеат: Ако никој не ве мрази, очигледно правите нешто погрешно!

Еспресо

Зошто косата постојано ви е сува?

Igor

Остави Коментар

единаесет + 19 =

Слични објави

Луксузниот одмор на Аделина Тахири во Африка, пејачката објави и приватни слики (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Тестовите позитивни! Принцот Чарлс има коронавирус!

Еспресо

Елена Ристеска: Грев е што солзите за покојниот татко ги искористија за лајкови!

Васко Спасоски

Викторија Лоба мами воздишки на плажа (ФОТО)

Igor

Коментарот на ЛЕПА БРЕНА под сликата на синот стана вистински интернет-хит (ФОТО)

Igor