Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Дара Бубамара важи за една од пејачките со најголеми гради на балканската естрада. Меѓутоа, не секогаш можела да се пофали со вакво бујно деколте.

View this post on Instagram

🌴❤️❤️😍

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Всушност, пред 14 години Дара имала природни гради, што покажува и снимката од една телевизиска емисија која настанала во 2005 година, кога Дара гостувала со колегата Шака Полумента.

YouTube/Printscreen

Таа ставила за неколку броја поголеми гради, а многумина велат дека претерала. Погледнете и процените кое издание повеќе ви се допаѓа.

Слични објави

Шарлиз Терон и шишки? Тоа изгледа вака! (ФОТО)

Igor

Сајмон и Гарфункел го објавиja 4. издание, „Идоли“ почнаа со снимање на првиот албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Мажите признаваат: Овие жени никогаш не може да се заборават!

Igor

Кевин од „Сам дома“ после 30 години проговори за неговиот однос со Мајкл Џексон!

Еспресо

Мелани Грифит ги шокираше фановите: На 63 години објави селфи во градник и гаќички (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон и Бред Пит повторно се сретнаа на забавата по Оскарите!

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет − 6 =

Слични објави

Ништо од ТАЈНАТА ВЕНЧАВКА: Се омажи ќерката на Шварценегер (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 20 март – Прочитајте што ве очекува овој петок!

Еспресо

Брз рецепт за плескавички од компири (РЕЦЕПТ)

Igor

Ријана донираше милиони во борбата против коронавирусот!

Еспресо

Не смеете да ги игнорирате: 7 симптоми и болести поради кои итно морате на лекар, дури и за време на пандемија

Еспресо

Ќе ви се заврти во глава: Наум Петрески му откри на Жаре колку земал бакшиш за една вечер (ВИДЕО)

Васко Спасоски