Без шминка, филтери и фотошоп: Цеца го покажа своето ВИСТИНСКО ЛИЦЕ! (ВИДЕО)

Таа на лицето нема ниту грам шминка и додека се снимаше не користеше филтери.

Светлана Цеца Ражнатовиќ замина на одмор, а тоа како ужива, имаат прилика да видат нејзините фанови на социјалните мрежи.

Пејачката покажала каде во моментот се наоѓа, па секој ден оди на плажа, а овој пат во прв план ги стави своите бујни гради во бикини.

Таа на лицето нема ниту грам шминка и додека се снимала не користела филтери.

Слични објави

Џенифер Лопез откри кој ќе ја испрати до олтарот за третиот брак

Igor

Шест милиони лајкови за бесната Џенифер Анистон: Носете ги проклетите маски!

Еспресо

Доколку ги делите овие особини со партнерот, ќе бидете заедно засекогаш!

Слободен Печат

Антониа Гиговска сакаше да се пофали со новата розова коса, но во преден план е нешто сосема друго! (ФОТО)

Васко Спасоски

МАДОНА СЕПАК СЕ ПОЈАВИ ВО ЕВРОВИЗИСКАТА САЛА: Кој е нејзиниот фаворит?

Igor

Никол Кидман и нејзината двојничка: Сличноста е неверојатна! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

17 − шест =

Слични објави

Елтон Џон: Мадона е евтина стриптизета!

Igor

Танди Њутн го прокоментира односот со Том Круз: Беше доминантен и се плашев од него на снимањата

Еспресо

Елена Велевска се РАЗВЕДЕ и со насмевка кажа: Мажи има насекаде низ светот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

НАПРАВЕТЕ САМИ смеса која ќе го реши проблемот со СУВИ И ИСПУКАНИ СТАПАЛА

Igor

Овошна торта без печење! Под итно да ја подготвите за вашите најблиски! (ФОТО)

Igor

Еве зошто ја нарекуваат најзгодната жена во светот, Лима го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian