Анџелина Џоли го преболи Бред Пит и почна да излегува со други мажи! (ФОТО)

Холивудската актерка која ја носи тутлата една од најубавите жени на светот, 44 годишната Анџелина Џоли, полека но сигурно си ја бара новата љубов со други мажи, откако помина низ тежок период по разводот со Бред Пит (55).

До сега таа била на неколку состаноци, тврди еден од нејзините пријатели. Таа навистина ужива во осамените денови, бидејќи од излегувањата со други мажи не се родило ништо сериозно.

Фото: Профимедиа

– Не ја губи желбата да запознае некој нов, но тоа не ѝ е сега приоритет. Се фокусира на децата, на работата и се обидува да се среди по гадниот развод – изјавил анонимен извор.

Анџелина и Бред не се заедно од 2016 година, кога одлучиле да се разведат поради неразбирливи причини. Разводот уште не е финализиран, но по макотрпните преговори успеале да се договорат околу старателството на нините шест деца.

Фотографија: Profimedia

Анџелина се уште е многу лута на Бред. Сака да сноси одговорност, бидејќи животот на нивните шест деца ја заврте на глава – изјавил изворот.

Анџелина неодамна во интервју за „Harper’s Bazzar“, откри дека би сакала да живее преку океанот, но тоа не е можно, бидејќи мора да живее таму каде што сака Бред поради доброто на децата.

Слични објави

Ретко ја покажува во јавност: Емина Јаховиќ објави фотографија со нејзината сестра – сличноста е голема! (ФОТО)

Еспресо.мк

Меган во раскошен фустан, Кејт во поконзервативно издание, а принцовите се држат на дистанца (ФОТО)

Igor

Жиците сами почнаа да излегуваат од лактот: Лепа Брена покажа што и извадиле од рака (ФОТО)

Слободен печат

БРИТНИ тврди дека против нејзина волја била сместена во ментална установа

Igor

Хороскоп за 14 ноември: Лавови, не донесувајте избрзани одлуки, Овни, внимавајте со парите

Igor

Проверете дали имате совршен сексуален живот со партнерот

Igor

Остави Коментар

тринаесет − девет =

Слични објави

Само Моника Белучи може да облече црно чипкасто боди, а да не изгледа евтино (ФОТО)

Igor

Џенифер Лопез на оригинален начин го честиташе Божиќ: Фановите ја коментираа позата (ФОТО)

Слободен печат

Ова ниту на непријателот да не му се случи: Српската пејачка Вики го пронашла синот парализиран во кревет!

Васко Спасоски

БУЈНАТА СТАРЛЕТА ГИ ЗАМОЛЧЕ СИТЕ: Можеби и на 13 години имав силикони?

Igor

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Лопез прошета накит вреден 9 милиони долари (ФОТО)

Еспресо