Американците за „Proud“ на Тамара велат дека потсетува на песните од „Дизни“ (ВИДЕО)

Јутјуб каналот „FBE“ кој има над 19 милиони следбеници објави видео во кое Американци го даваат своето мислење за песните од Евровизија.

Еден од коментаторите е и Ненад, кој вели дека е од Македонија и дека последните 10 години не гледал Евровизија.

Американците кои коментираат за песната на Тамара Тодевска „Proud“, која заврши на седмото место, велат дека е „прекрасна песна“, „моќен глас“, „таа е навистина добра“ и „ме потсетува на песните од Дизни“.

Слични објави

Ќе ви го скрши срцето: Погледнете што рече Ванеса Брајант на комеморацијата за Коби и Џиана! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Се е поинаку откако стави силиконски гради: Ова се најжешките фотографии на водителката Елена Стефановска (ФОТО)

Igor

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Васко Спасоски

Научно докажано: Овие особини се најпривлечни за мажите!

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Љубовни разочарувања, паузи, неизвесност

Igor

„Dirty Dancing“ и донесе огромна слава, но со овој потег уништи се! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × пет =

Слични објави

Инфлуенсерката со најпознатиот задник повторно го „сруши“ интернетот! (ФОТО)

Еспресо

Идеална за тропските температури: Сочна и кремаста торта со диња! (РЕЦЕПТ)

Igor

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Слободен печат

Тој е сон на секоја жена, а манекенката го „шутна“: Џиџи Хадид и Тајлер Камерон раскинаа (ФОТО)

Igor

Со месеци се тврди дека таа е новата девојка на Бред Пит, а актерката сега конечно раскажа за нивниот однос

Еспресо

ПОТРОШИ 70 МИЛИОНИ ЕВРА: Бред Пит ѝ исполни стара желба на Џенифер Анистон

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian