Актерката на необичен начин го полира подот: За тоа ви е потребна само една мачка (ВИДЕО)

Кога ви треба помош во обавувањето на домашните работи, сетете се на вашите миленичиња.

Паркетот ќе ви сјае онолку колку што го чистите и полирате, но не со било кое средство.

Актерката Кејт Бекинсејл дојде на идеја да го исполира подот со својата мачка.

Мачката не се противеше, дури можеме да кажеме и дека уживаше.

Погледнете како изгледаше тоа во видео-снимката која актерката ја објави на својот Инстаграм профил.

Слични објави

Почина познатиот глумец од „Сопранови“, синот порача: Никој не беше ПОДОБАР од тебе тато! (ФОТО)

Igor

Сопругата на Саша Поповиќ го прослави 50 роденден – Веднаш се пофали со подарокот од него (ФОТО)

Igor

Американската кантри ѕвезда Џо Дифи почина од коронавирус

Еспресо

Дречливо и премногу тесно! Сите зборуваат за деколтето на Мишел Обама (ФОТО)

Igor

Вака наместо пари ја привлекувате сиромаштијата во вашиот живот! Според Фенг шуи правите голема грешка!

Еспресо

ИНТЕРВЈУ СО ТАСКО: Познатиот рапер призна во какви односи е со „Два Бона“, а ни откри и со која фолк-група ќе сними песна (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − 2 =

Слични објави

Младата раперка почина на 21 година под неразјаснети околности

Слободен Печат

Снимка стара 25 години: Вака ЦЕЦА пееше на прославата на Црвена ѕвезда! (ВИДЕО)

Еспресо

Колку чини и кој го финансира настапот на Мадона на Евровизија?

Igor

Сека Алексиќ се соблече во купаќи па го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Igor

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Каков прв впечаток остава секој знак?

Igor