Слушнето како малата Хана ја отпеа „Proud“ (ВИДЕО)

Кога ќерка ти ќе ја отпее песната што си ја создала за неа, напиша пејачката која сподели видеоснимка на која ДВЕгодишната Хана ја пее песната што мајка ѝ ѝ ја посвети токму нејзе.

Нашата претставничка на 64. Евровизија Тамара Тодевска со песната „Proud“ ѝ го донесе на Македонија седмото место, што е најдобар пласман на Македонија досега.

When your daughter sings the song you created for her. ❤#PROUD

Publiée par Tamara Todevska sur Vendredi 31 mai 2019

Слични објави

Дневен хороскоп за 26 мај: Желбата за поактивен живот ќе направи да донесете некои избрзани одлуки

Еспресо

Рита Ора со накострешени гради во ресторан, па во диско! (ФОТО)

Васко Спасоски

Природен шејк за рамен стомак

Еспресо

Шерон Озборн ја смени фризурата по која беше впечатлива! (ФОТО)

Еспресо

Се ожени внукот на ГРЕЈС КЕЛИ: Невестата се расплакала од среќа

Igor

„Ауди“ ја повлече „провокативната“ и „опасна по живот“ реклама со девојчето и бананата

Еспресо

Остави Коментар

девет + петнаесет =

Слични објави

Во неа ќе се заљубат и мажи и жени: Без конкуренција, ова е најатрактивната спортистка во земјава (ФОТО)

Igor

Ќерката на Цеца го покажа задникот, на КОМЕНТАРИТЕ им нема крај (ФОТО)

Igor

Прв исповед на Гоца Шаулиќ, сопругата на Шабан Шаулиќ: Таа последна слика ми остана замрзната во спомените… (ФОТО)

Васко Спасоски

Џеј Ло планира да се отсели од Америка? Светската ѕвезда издвои две локации каде би сакала да живее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Шерон Стоун се пошегува на сметка на својот љубовен живот: „Тоа е вистинска комедија“

Васко Спасоски

Девојчето кое остана исто: На Оливера Балашевиќ годините не ѝ можат ништо (ФОТО)

Igor