НЕ СТИГНА НА РОДЕНДЕНОТ НА СВОЈАТА ЉУБОВ: Познатиот пејач загина во авионска несреќа

Латино ѕвездата Габриел Диниз трагично загина во авионска несреќа.

Несреќата се случила во понеделникот, а денеска неговиот менаџерски тим потврди дека пејачот и сите останати патници и членови на екипажот се мртви.

Тој тргнал на роденденската прослава на својата девојка, но никогаш не пристигнал, бидејќи авионот се срушил. Причините за несреќата засега не се потврдени.

Пејачот имаше 28 години. Зад себе има три студиски албума. Неговите песни постигнуваат милионски прегледи на Јутјуб.

Слични објави

Зарем има поубава глетка од ова: Џеј Ло игра стриптиз на шипка (ВИДЕО)

Igor

Анабела и Гаги Џогани повторно во жестока расправија: Зошто беа кај Цеца дома децата?

Еспресо

Ниту Ирина, ниту Гага – Бредли Купер во врска со 8 години постара актерка?

Igor

Нема да ви се верува! Погледнете каква жена има најубавиот Арап на светот! (ФОТО)

Igor

Погледнете кој српски актер беше во публика на концертот на Калиопи во Белград (ВИДЕО)

Igor

Нема да престанете да се смеете: Пејачот Џеј падна сред емисија (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Ова е новата девојка на Лиам Хемсфорт

Igor

АКВАМЕН сепак не може без вода: Џејсон Момоа на одмор во Венеција

Igor

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Igor

Дали сте ги забележале? Ова се некои од најпознатите грешки во легендарните песни

Еспресо

Ниту домашните не би ја препознале: Весна Бејби драстично го промени изгледот (ФОТО)

Васко Спасоски

Стресот може да ви го наруши имунолошкиот систем: Како најлесно да станете поотпорни на вируси?

Еспресо