Лима како за на плажа, Ратајковски во фустан-чорапа, Сијара полугола… Ѕвездите кои доминираа на забавата по повод доделувањето на Оскарите

„Vanity fair“ секоја година ја приредува најдобрата холивудска забава по повод доделувањето на Оскарите, а сите оние кои не добиле повик за престижното доделување на наградите, не ја пропуштаат приликата да се појават на овој настан.

Екипата од најатрактивно облечени ѕвезди на овогодинешната „Vanity Fair“ забава по повод доделувањето на Оскарите,  ја предводеа Емили Ратајковски и Адријана Лима, кои се појавија во неочекувани изданија, а Сиара воодушеви со „полуголиот“ фустан со кој го откри трудничкиот стомак.

Адријана Лима/Profimedia

 

Адријана Лима/Profimedia
Ким Кардашијан/Profimedia
Кајли Џенер/Profimedia
Сиара/Profimedia
Софија Вергара/Profimedia
Џесика Алба/Profimedia
Рис Витерспун/Profimedia
Кејт Бекинсејл/Profimedia
Наоми Вотс/Profimedia
Кејт Хадсон/Profimedia
Хејли Бибер/Profimedia
Донатела Версаче/ Profimedia

Слични објави

За оние со подлабок џеб: МАРТИНИ БИКИНИ ќе бидат хит следното лето (ФОТО)

Igor

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Еспресо

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Еспресо

Секоја девојка треба да го знае ова: Вака се носи најпопуларниот аксесоар за оваа есен

Igor

Како вереничкиот прстен кој беше наменет за Меган Маркл се најде на раката на Кејт Мидлтон?

Еспресо

Кралицата Елизабета веќе нема да им се врати на кралските должности? Ќе биде во изолација со години!

Теодора Циклевска

Остави Коментар

девет − седум =

Слични објави

Почина писателката Тања Урошевиќ

Еспресо

Меланија Трамп и Кејт Мидлтон ги прошетаа пролетните зелени фустани: Чиј модел е поубав?

Igor

Ниту дебелиот џемпер не успеа да ги сокрие накострешените гради на Џенифер Лопез (ФОТО)

Васко Спасоски

Бритни Спирс повторно бремена? Сем Асгар загрижен за нејзиното ментално здравје

Еспресо

Брз рецепт за плескавички од компири (РЕЦЕПТ)

Еспресо

Велат: „REACT“: „Pussycat Dolls“ по 11 години снимија спот во кој изгледаат безобразно секси! (ВИДЕО)

Васко Спасоски