Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Јелена Карлеуша (41) се појави на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“ во уште посмела комбинација од претходниот ден.

Имено, од својот џип излезе во бел топ и долга бела сукња со длабок шлиц кој се до колкот ја откри нејзината нога.

Немирните гради „кипеа“ од малиот и тесен топ, а она што е слично со вчерашното издание е нејзината фризура.

Целосен печат на оваа комбинација и дадоа сребрените реси на сукњата и сребреното ланче на кое стојат имињата од ќерките Атина и Ника.

View this post on Instagram

@karleusastar today #jelenakarleusa

A post shared by JELENA KARLEUŠA《FAN PAGE》 (@karleusastar.1708) on

Слични објави

Славниот менаџер откри: Добиваат и по 4.000 евра за ноќ, патуваат во Дубаи, пијат шампањ и уживаат на јахти, но не е се така сјајно!

Igor

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Три главни причини поради кои луѓето во среќни врски ги изневеруваат партнерите

Еспресо

Аца Лукас откри ПЕКОЛЕН ПЛАН: Бившата жена го сака богатството на ЛЕПА БРЕНА И БОБА

Igor

Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотка, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети (ФОТО)

Igor

Зошто косата постојано ви е сува?

Igor

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski јануари 18, 2020 at 7:40 am

Старо правило боље покажи стас а глас никако зато што крчиш као старо лампаш радио Никогаш не била певачка ниту ќе биде А постарите луге имаа уште една подобра изрека Ченгија полна со кое какви секс афери што барате од таква жена на две деца како че ги воспита?

Reply

Остави Коментар

2 × два =

Слични објави

НОВА КРАЛСКА ВЕНЧАВКА: Се мажи принцезата Беатрис

Igor

СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ: Зошто Меган и Хари го избраа името Арчи Харисон?

Igor

Брз рецепт за плескавички од компири (РЕЦЕПТ)

Igor

Сопругата на Саша Поповиќ го прослави 50 роденден – Веднаш се пофали со подарокот од него (ФОТО)

Igor

САРА ЏО ВО СВЕТСКИ ФАЗОН! Од глава до пети во чекор со најновите трендови

Igor

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Теодора Циклевска