Ознака : кипат

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Еспресо
Јелена Карлеуша (41) се појави на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“ во уште посмела комбинација од претходниот ден. Имено, од својот џип излезе во...