16.8 C
Скопје
01:30 - 26 мај, 2024

Ознака : Вики Димчевска

Женски печатСлајдерЧудесни жени

ВИКИ ДИМЧЕВСКА СО СИЛНА ПОРАКА ДО СИТЕ ЖЕНИ: Никој не е ТИ. Тоа е твојата МОЌ!

Еспресо
Скопјанката Вики Димчевска, Амбасадор за човекови права и хуманитарни активности, инаку урбана и успешна деловна жена, во месецот на женски активизам, испраќа силна порака до...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЕспресоЖенски печатСлајдер

РАЗГОВОР Вики Димчевска и Бранко Дудуковски: Малешевска Аронија e дефиниција за 100% органски планински хедонизам

Ј.К.Д
Разговараме со Вики Димчевска, промоторка и менаџерка на „Малешевска аронија“ и со господинот Бранко Дудуковски, основоположник на брендот. Димчевска е успешна, амбициозна, урбана млада жена...