16.8 C
Скопје
04:18 - 20 мај, 2024

Ознака : трепне

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Прво официјално појавување на кралицата Елизабета по Мегзит: Хари и Меган ја шокираа јавноста, а таа ниту да трепне! (ФОТО)

Еспресо
Кралицата Елизабета прв пат официјално се појави во јавноста по неочекуваната одлука за напуштањето на кралската должност на принцот Хари и војвотката Меган Маркл. Кралицата,...