18.8 C
Скопје
22:38 - 19 мај, 2024

Ознака : трансродова личност

СветСлајдерСцена

ВИДЕО+ФОТО | Ники де Јагер: Водителката на Евросонг поради закани откри дека е трансродова личност

ЕСПРЕСО
Убавата Холанѓанка се прослави на јутуб како шминкерка и фризерка, а нејзиниот јутуб-канал „Туторијалите на Ники“, има над 13 милиони следбеници. Но, минатата година таа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Идната водителка на Евровизија под голем притисок призна дека е трансродова личност! (ФОТО)

Еспресо
Една од најпознатите јутјуберки на светот, холандската шминкерка и интернет ѕвезда Ники де Џегер, која на Јутјуб е позната под името „NikkieTutorials“, ќе биде една...