18.8 C
Скопје
22:39 - 19 мај, 2024

Ознака : топлотен бран

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Ќе нè удри голем топлотен бран!

Ј.К.Д
Метео прогнозерот Славчо Попоски продолжува да прогнозира за нашите читатели какво време не очекува. – Топлотен бран од југ, кој ќе биде со умерен интензитет...