14.8 C
Скопје
06:31 - 22 мај, 2024

Ознака : Тамара Драгичевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Тамара Драгичевиќ го покажа трудничкиот стомак: Актерката се појави во тесен долг фустан

jasmina.kantardzieva
Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат своето трето дете.  Актерката позираше за еден магазин насмеана со трудничкото стомаче и со тоа потврди дека по...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо
Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат своето трето дете, пишува „Курир“. Актерката позираше за еден магазин насмеана со трудничкото стомаче и со тоа потврди...