14:44 - 19 април, 2024

(Фото) Тамара Драгичевиќ го покажа трудничкиот стомак: Актерката се појави во тесен долг фустан

Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат своето трето дете.  Актерката позираше за еден магазин насмеана со трудничкото стомаче и со тоа потврди дека по третпат е во блажена состојба, а нивната ќерка Сташа и синот Лазар ќе добијат брат или сестра.

Сега, актерката на социјалните мрежи објави фотоградии на кои го покажа трудничкиот стомак во тесен фустан и со гол грб. Тамара изгледа одлично, а според насмевката очигледно и така се чувствува.

Инаку, популарната актерска двојка е во брак од 2016 година, а на крајот на истата година ја добија ќерката Сташа. Три години подоцна, односно во август 2019 година, нивното семејство стана побогато со уште еден член – момчето Лазар.

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....