Tag : суперздрави

Здравје

3 суперздрави витамински напитоци за инстант енергија

Igor
Напиток со цвекло Состојки: – 1 помала главица цвекло – морков – јаболко – ½ шољичка вода – 2 ротквици – ½ лажица семки од...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian