1.8 C
Скопје
23:29 - 29 март, 2023

Ознака : судбини

Ви Препорачуваме Еспресо Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена Чудесни жени

(Фото) Богат сопруг, брутално убиство, самоубиство, киднапирање… Различни судбини на убавиците на Мис Универзум

Еспресо
Оваа година титулата за најубаво девојка на престижниот натрпевар за убавина „Мис Универзум“, кој се одржа неодамна, ја доби Ар’Бони Габриел од САД. Габриел е...