Ознака : скендеровски

Лајфстајл Сцена

Бојана Скендеровски за првпат објави фотографија од синчето (ФОТО)

Igor
Пејачката и водителка Бојана Скендеровски четири месеци откако се породи со синчето Ѓорѓи реши да и го покаже на јавноста. Таа на социјалните мрежи ја...