Ознака : сериски убиец

Ви Препорачуваме Лајфстајл Ретро

Вљубена во убиец: Елизабет прозборе за врската со човекот кој уби повеќе од 30 жени (ВИДЕО)

Еспресо
Елизабет Кендал (вистинско име: Елизабет Клоепфер) 10 години била во врска со еден од најсуровите сериски убијци на сите времиња, Тед Банди. Банди признал убиство...