Ознака : селма бајрами

Лајфстајл Сцена

Селма Бајрами „настегана“ во латекс, облини на сите страни! (ФОТО)

Igor
Популарната пејачка Селма Бајрами овој викенд настапи во преполниот клуб во Бугоња, каде со своите хитови донесе неверојатна атмосфера. Тоа што најмногу привлече внимание на...