Ознака : пешачење

Лајфстајл Сцена

ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО: Која е тајната на Меган Маркл за витката линија по породувањето?

Igor
Холивуд често им создава притисок на жените кои штотуку станале мајки што побрзо да се вратат во форма, со цел да продолжат со снимање. На...