38.8 C
Скопје
13:19 - 18 јули, 2024

ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО: Која е тајната на Меган Маркл за витката линија по породувањето?

Холивуд често им создава притисок на жените кои штотуку станале мајки што побрзо да се вратат во форма, со цел да продолжат со снимање.

На тоа подлегнуваат многу актерки и јавни личности, но има и такви кои одлучуваат да се посветат на своите деца.

Како поранешна актерка, а сегашна војвотка, Меган Маркл не е строга кон себе и не брза со губењето на килограмите од бременоста, иако мора да се признае дека добро ѝ оди.

Нејзината велнес-рутина се состои во вежбање јога, која ја практикуваше и за време на бременоста и многу пешачење. Во моментов Меган е повеќе посветена на својот син, отколку на тоа како изгледа, но оние кои се имаат видено со нејзе, тврдат дека изгледа и се чувствува одлично.

МЕГАН МАРКЛ И ПРИНЦОТ ХАРИ ГО ПОКАЖАА СИНОТ: На кого ви личи? (ФОТО)

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ и Мина Наумовиќ уживаат на одмор на Кипар: Хотел со пет ѕвезди, едно ноќевање чини 750 евра!

Еспресо

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо
Се вчитува....