Ознака : меѓуножје

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло беше мета на критики поради експонирање на меѓуножјето! (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Лопез на својот инстаграм-профил објави фотографија во провокативна поза. Иако целта на фотографијата е да се промовираат штиклите, вниманието на следбениците го привлече меѓуножјето...