17.8 C
Скопје
23:02 - 19 мај, 2024

Ознака : манс

ЛајфстајлСцена

Победник на Евровизија се венча на Вис во Хрватска

Igor
Шведскиот пејач Манс Зелмерлов кој победи на 60-то издание на Евровизија реши своето судбоносно „да“ да го каже во Хрватска. Парот се венчал на ѕидините...