21.8 C
Скопје
16:08 - 30 мај, 2024

Ознака : мали простори

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) МАКСИМАЛИЗАМ, новиот популарен ТРЕНД ВО УРЕДУВАЊЕ на домот

М.Р.
Можеби звучи како парадокс дека ако живеете во помал стан, треба да бидете водени од принципот „повеќе е повеќе“. Сепак, тоа е нов тренд во...