16.8 C
Скопје
04:24 - 20 мај, 2024

Ознака : Мајлс Рутлиџ

ВестиСветСлајдер

(ФОТО) ГО ИМАМЕ ИДИОТОТ НА ГОДИНАТА: Од „чиста мира“ отишол во Кабул да види како е таму…

jasmina.kantardzieva
На Гугл напишал „најопасните градови за посета“, и така… На крајот се одлучил за Кабул. Неговото име е Мајлс Рутлиџ, има 22 години и Англичанец...