17.8 C
Скопје
05:35 - 20 мај, 2024

Ознака : Љупка Арсовска

ЛајфстајлСцена

Нема подобар задник на македонската естрада: Љупка веќе ја нарекуваат македонската Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor
Ако треба да се избере најдобар задник на македонската естрада, тогаш без конкуренција е младата пејачка Љупка Арсовска од бендот „Ди Капо“. Можеби повеќето од...
ЛајфстајлСцена

Пее, растура, а кога ќе видите како изгледа… Љупка Арсовска е нова пејачка на естрадата за која допрва ќе слушнете сите (ВИДЕО)

Igor
Очигледно македонската естрада не треба да се плаши за својата иднина, бидејќи сите знаеме дека нашата земја е непресушен извор за таленти. Не за бадијала...