17.8 C
Скопје
05:48 - 20 мај, 2024

Ознака : липосукција

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Пластичен хирург верува дека Том Круз се подложил на липосукција: „Добро направено“

еспресо
Откако холивудската ѕвезда Том Круз беше фотографиран на плажа на Мајорка, со опуштена кожа на стомакот и н градите, пластичните хирурзи се вклучија во дебата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Позната манекенка почина на третман за липосукција: „Операцијата се прекина поради масовна тромбоза“

Еспресо
29-годишната бразилска убавица Луани Андраде ја направила процедурата на липосукција од приватен лекар и анестезиолог ангажирани од нејзиното семејство, се вели во соопштението на болницата...
ЛајфстајлСцена

ЕШЛИ ГРЕЈЕМ ГОРДО РУШИ ПРЕДРАСУДИ, но на новите фотографии се забележува НЕШТО ЧУДНО

Igor
Популарниот плус-сајз модел во текот на својата кариера успешно се бори со предрасудите за жените со облини и докажува дека и тие се сексапилни и...