ЕШЛИ ГРЕЈЕМ ГОРДО РУШИ ПРЕДРАСУДИ, но на новите фотографии се забележува НЕШТО ЧУДНО

Популарниот плус-сајз модел во текот на својата кариера успешно се бори со предрасудите за жените со облини и докажува дека и тие се сексапилни и заводливи.

Таа постојано објавува нови фотографии на Инстаграм гордо позирајќи, без да крие ниту еден дел од своето тело.

Но, најновите фотки предизвикаа бура реакции кај нејзините следбеници. Тие забележуваат дека Ешли најверојатно направила липосукција, особено во делот на стомакот.

Според нив, стомакот и колковите на Ешли се нетипично рамни, а фановите се прашуваат дали оваа девојка, која пркосеше на сите „стандарди“, подлегнала под притисокот за слаб и фит изглед.

Засега, таа нема одговорен на ниеден од коментарите.

Слични објави

Се жени братот на АНА ИВАНОВИЌ, а ОВА ПРАВИЛО ги вчудоневиди сите поканети

Igor

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Еспресо

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Велигденско украсување во домашни услови со Славица Трчкова

Еспресо

Трикови кои секоја домаќинка треба да ги знае

Igor

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor

Есенска рутина: Што треба да промените во вашата нега на кожа

Igor

Остави Коментар

3 × 5 =

Слични објави

СОВРШЕНА ВЕНЧАНИЦА: Овој модел ѝ стои на секоја невеста, без разлика на обликот на телото (ФОТО)

Igor

Водителката Миа Костова му кажа чао на „Бекстејџ“ (ФОТО)

Igor

Водич за карантин: Совети од експертите за справување со самоизолацијата

Еспресо

Лепа Брена повеќе не е русокоса: Фолк ѕвездата го промени имиџот, погледнете како изгледа сега! (ФОТО)

Еспресо

Раперот Канје Вест тврди дека бил заболен од Ковид -19 и открива како се излечил!

Васко Спасоски

Мала астро школа: Каква интелигенција имаме и како комуницираме?

Igor