Ознака : Лилјана Станишиќ

Лајфстајл Сцена

„Ќе добиеш ќотек, пи*кати матер“: Карлеуша повторно се закани на новинарка (ВИДЕО)

Igor
Јелена Карлеуша повторно средбата со новинарите ја искористи да ги нападне тие кои ја објавија порно-аферата со фудбалерот Огњен Вранеш. Овој пат на мета беше...