„Ќе добиеш ќотек, пи*кати матер“: Карлеуша повторно се закани на новинарка (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша повторно средбата со новинарите ја искористи да ги нападне тие кои ја објавија порно-аферата со фудбалерот Огњен Вранеш.

Овој пат на мета беше колешката Лилјана Станишиќ, која утрото известувала од пред судот во Белград, каде беше одржан процесот помеѓу Јелена и Цеца.

Фото: Курир.рс

По излегувањето од зградата, новинарката побарала изјава од Јелена, а таа веднаш започнала да и се заканува и да ја пцуе.

– Тебе да ти дадам изјава? Можеш само ќотек да добиеш, пи*кати матер – и рекла Ј.К. на новинарката.

Погледнете:

Слични објави

Дознајте кој хороскопски знак е КРАЛ НА САРКАЗМОТ, а кој најдобро имитира

Igor

Принцот Вилијам ужасно се однесувал кон Кејт – Како ВООПШТО завршиле во брак?

Igor

Лесна пита од леб, сирење и шунка (РЕЦЕПТ)

Igor

Познат домаќинот на Евровизија 2020 (ВИДЕО)

Igor

Шарлиз Терон блесна во фустанот на „Диор“: Го шиеле 1.200 часа! (ФОТО)

Igor

3 хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантура отколку сериозна врска

Igor

Остави Коментар

1 × 2 =

Слични објави

Хелена Роза може да биде горда на својата наследничка: Нејзината ќерка Кјара е „бомба“! (ФОТО)

Васко Спасоски

Колку долго варените јајца можат да стојат пред да се расипат?

Igor

Годините не ѝ можат ништо: КЛАУДИЈА ШИФЕР на промоција на „Рокетмен“ (ФОТО)

Igor

Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Секс-бомби го „нападнаа“ Новак Ѓоковиќ во Лос Анџелес, едната од нив ја нарекуваат српската Ким Кардашијан! (ФОТО)

Васко Спасоски

Анистон во нејзин стил им ги затвори устите на ЗАГРИЖЕНИТЕ за деталот на нејзината фотографија (ВИДЕО)

Igor