Ознака : лифтови

Лајфстајл Сцена

И пречи што во Сплит нема лифтови: Плус сајз модел со жешки фотки од Хрватска (ФОТО)

Igor
Популарната новозеландска инфлуенсерка и плус сајз манекенка Рили Хемсон ужива во Хрватска. На Инстаграм, каде ја следат 150.000 луѓе, редовно објавува како ужива на плажите...