24.8 C
Скопје
12:27 - 25 мај, 2024

Ознака : лиам хемсворд

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Сите ја сметаат за бесчувствителна: Мајли Сајрус, по разводот и љубовните авантури со жени, реши да признае што ја мачи!

Васко Спасоски
Мајли Сајрус (27) е позната по тоа што нема влакна на јазикот, но малку изненади во последното интервју во кое зборуваше за распадот на бракот....
ЛајфстајлСцена

Пејачката раскина со ЉУБОВНИЦАТА! Поради неа си го остави мажот, а сега, неочекуван пресврт

Igor
Веста дека пејачката Мајли Сајрус и Лиам Хемсворд се разведуваат одекна пред еден месец, а оттогаш јавноста константно ја следи врската на Мајли со Кејтлин...