Пејачката раскина со ЉУБОВНИЦАТА! Поради неа си го остави мажот, а сега, неочекуван пресврт

Веста дека пејачката Мајли Сајрус и Лиам Хемсворд се разведуваат одекна пред еден месец, а оттогаш јавноста константно ја следи врската на Мајли со Кејтлин Картер, поради која, според шпекулациите, го оставила Хемсфорт.

Мајли и Кејтлин отворено признаа дека уживаат во својата врска, меѓутоа, сега, како што пренесуваат странските медиуми, раскинале.

По краткото време поминато заедно, љубовниците одлучиле да останат само пријателки.

„Ќе останат блиски, ама само како пријателки. Раскинаа, но не сакаат да си го расипат долгогодишното пријателство“, рекол извор за магазинот „Пипл“.

Majli Sajrus
Profimedia

Слични објави

Иако нема милијарда, на Кајли Џенер не ѝ е тешко: Само минатата година потрошила 130 милиони долари!

Еспресо

Избрана најзгодната жена на планетата (ФОТО)

Igor

Празник за уши, но и очи: Погледнете ги девојките од бендот на Лозано (ФОТО)

Igor

Меган и принцот Хари денес слават прва годишнина од бракот: Ексклузивни фотографии кои досега не се објавени

Igor

СОПРУГАТА НА ГРУ се огласи за првпат по неговата смрт (ФОТО)

Igor

Анастасија Ражнатовиќ лежи во бикини на плажа и се снима од глава до пети (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

12 + Осумнаесет =

Слични објави

Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Еспресо

Нема подобар задник на македонската естрада: Љупка веќе ја нарекуваат македонската Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor

Анџелина Џоли: Систем кој ме штити мене – но не и ќерка ми само поради бојата на нивната кожа, едноставно не е допустлив!

Еспресо

Кајли Џенер приреди „луда“ забава за роденденот на Сторми (ФОТО)

Еспресо

Петар Грашо во „Еден на Еден“ откри поради кого почнал да пее! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мали секси трикови за посилен оргазам

Igor