24.8 C
Скопје
15:07 - 30 мај, 2024

Ознака : лековитост

Здравје

Сите лековити својства на маслинките

Igor
Маслинките во себе содржат олеинска масна киселина, која го подобрува здравјето на срцето, го регулира холестеролот и ви го подобрува имунитетот. Во исто време, маслинките...