14.8 C
Скопје
06:20 - 22 мај, 2024

Ознака : лековита

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

ЛЕКОВИТА МОЌ НА ЧУДОТВОРНИТЕ ВОДИ ВО С.РАШТАК: На чичко Никола на смртна постела му се јавила Богородица ѝ го излекувала, за понатаму и тој да лекува!

Кате Божиновска
На смртна постела му се јавила Богородица и му рекла да се напие од светата вода во Раштак. Оттогаш лекува. фото приватна архива Чичко Никола...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ЛУКОТ Е КРАЛСКА НАМИРНИЦА ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ, НО НЕ СМЕЕТЕ ДА ЈАДЕТЕ ПОВЕЌЕ ОД ОВАА КОЛИЧИНА: Во спротивно може да ви наштети!

Еспресо
Лукот содржи најмалку десетина антиоксиданси кои освен што го зајакнуваат имунолошкиот систем, го намалуваат холестеролот, делуваат против згрутчувањето на крвта и го спречуваат општото влошување...
Секојдневие

Лековита чајна мешавина за проблеми со стомакот и нервозни црева

Еспресо
Оваа лековита чајна мешавина со мелено ленено семе ќе ги намали проблемите со стомакот и нервозните црева. Состојки: – 100 гр мелено ленено семе –...