36.8 C
Скопје
18:04 - 18 јуни, 2024

Ознака : китаровиќ

ЛајфстајлСцена

Колинда во кожњак и фармерки СЕ ОПУШТИ на концертот на „Прљаво Казалиште“ (ФОТО)

Igor
„Прљаво казалиште“ одржа голем концерт во загребската Арена, а на него присуствуваше и хрватската претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ. Таа, нормално, не ја пропушти приликата да се...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

КОЛИНДА ОБЛЕЧЕ ТЕСЕН КОЖЊАК, РЕГИОНОТ ВО ДЕЛИРИУМ: Погледнете како изгледаше хрватската претседателска! (ФОТО)

Igor
Сјајно погоден ретро изглед, со кој потсети на филмовите од педесетите. Претседателската на Република Хрватска Колинда Грабар-Китаровиќ присуствуваше вчера на традиционалната прослава на американскиот Ден...