23.8 C
Скопје
00:57 - 13 јуни, 2024

Ознака : кери ен мос

ЛајфстајлСветСтилСцена

(ФОТО) ЦРВЕН ТЕПИХ НА МАТРИКС: Актерите во смели и футуристички изданија

Еспресо
„The Matrix Resurrections“ е еден од најочекуваните филмови оваа година. Во филмот се појавуваат ветераните на „Матрикс“, Кијану Ривс и Кери Ен Мос и претставува...