19.8 C
Скопје
21:37 - 14 јуни, 2024

Ознака : кавгите

Лајфстајл

Кавгите не значат КРАЈ на љубовта, туку нејзин ПОЧЕТОК!

Igor
Во врска сте веќе неколку месеци, но никогаш не сте се скарале со партнерот. Одеднаш доаѓате до конфликт и не знаете како да се однесувате....